Шановні бійці територіальної оборони! Щиро вітаю Вас із професійним святом!
Сформовані безпосередньо під час війни, Ви стали невід’ємною частиною Збройних Сил України і страшним сном для ворога. Ви взяли до рук зброю, щоб захистити свободу і рідних. Ще вчора Ви люди мирних професій, сусіди, колеги, друзі, сьогодні Ви – відважні Захисники.
Українські воїни територіальної оборони, Ви, разом з іншими видами і родами військ Збройних Сил України відвойовуєте українську землю від російських окупантів, щоденно проявляючи героїзм, мужність та волю до перемоги. Дякуємо Вам за стійкість і відвагу, які Ви демонструєте, боронячи рідну землю.
Схиляємо голови перед пам'яттю героїв, які віддали своє життя за Україну. Ми завжди пам'ятатимемо їх подвиг.
Бажаю усім Вам міцного здоров'я, щастя, успіхів! І перемоги нам усім!
Слава воїнам територіальної оборони!
Слава Україні!
З повагою
Селищний голова Іван БУРЯК