Дорогі земляки!
Щиро вітаю Вас з Днем визволення селища Юр’ївка від фашистських загарбників!
Щорічно 17 вересня ми вшановуємо пам`ять воїнів, які загинули в боях за визволення селища Юр’ївка, та населення, яке постраждало від дій фашистських окупантів. Тож шанобливе ставлення до пам’яті про перемогу над нацизмом у Другій світовій війні, до всіх її ветеранів, учасників українського визвольного руху та жертв нацизму є нашим священним обов’язком.
Величезну ціну заплатив наш народ за право бути вільним. Мільйони українців загинули на теренах страшної війни, 187 жителів селища Юр’ївка не повернулись додому.
В цей день ми низько вклоняємося і висловлюємо слова глибокої вдячності всім ветеранам, учасникам Другої світової війни, партизанам. Уславлюємо тих, хто в тилу самовідданою працею наближав розгром ворога та складаємо глибоку шану солдатським вдовам, дітям війни, які допомагали піднімати Україну з руїн, згадуємо всіх, чиє життя забрала війна. Українці ніколи не забудуть цю сторінку історії. Ми завжди будемо пишатися подвигом борців за свободу Батьківщини.
Тож, шановні ветерани, ваші мужність і відвага, героїзм та нескореність духу є зразком для прийдешніх поколінь. Ви багато разів дивились у очі смерті, втрачали бойових побратимів, однак мужньо боролися за кожен клаптик рідної землі. Ваша воля до перемоги, сміливість знищили підступні наміри ворога. У часи сьогодення, на жаль, історія повторюється, гинуть кращі сини і доньки. Зі зброєю в руках вони гордо продовжують справу пращурів – захищають Україну.
Велике спасибі усім учасникам Другої світової війни, визвольної боротьби, сучасним героям за самовідданість і любов до Батьківщини.
Честь вам і слава!
Слава Україні!