Шановні рятівники, працівники цивільного захисту та пожежної охорони Юр’ївської громади! Щиро вітаю Вас з професійним святом – Днем рятувальника.
Висловлюю Вам слова вдячності за нелегку справу порятунку людей та природних багатств, за вірність обов’язку, постійну бойову готовність до захисту населення і території.
Ваша робота – це не просто праця - це справжня місія. Місія допомоги людям. Ризикуючи своїм життям, ви першими дивитеся в очі небезпеці та приходите на допомогу під час пожеж, повеней, снігопадів та інших стихійних лих і приймаєте відповідальні рішення, від яких залежать добробут, здоров'я, а часто і життя людей.
Щиро дякую вам за віддану, важку, щоденну працю, за відчуття безпеки та спокою, яке мають мешканці нашої громади завдяки вашій постійній роботі.
Бажаю вам здоров’я, мирного неба, добробуту у Ваших родинах і звичайно ж Перемоги над ворогом!
Зі святом!
Слава Україні!
З повагою
селищний голова Іван БУРЯК